Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. projektów doradczo-szkoleniowych

Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych HOMO CREATORE Anna Mikołajewska
Warszawa
praca stacjonarna
5427 dni temu

Ogłoszenie numer: 70366, z dnia 2009-07-06

Ośrodek Homo Creatore (założony prawie 10 lat temu) to firma z ogromnym doświadczeniem w doradztwie i szkoleniach na rynku polskim. Mamy za sobą tysiące godzin szkoleniowych, szereg projektów doradczych zrealizowanych z sukcesami dla naszych klientów. Homo Creatore zajmuje się całościową opieką nad firmą, obejmującą doradztwo związane z zarządzaniem, kulturą organizacyjną, procesami personalnymi oraz szkoleniami.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie obiegiem dokumentów związanych z zapisami klientów i realizacją szkoleń (w tym umowy szkoleniowe w projekcie EFS, nadzór nad płatnościami, windykacja należności)
  • analiza potrzeb szkoleniowych firm i osób, dobieranie właściwych rozwiązań, opracowywanie ofert i organizowanie projektów doradczo- szkoleniowych
  • prowadzenie rozmów z klientami, aktywne o nich dbanie
  • realizowanie działań marketingowych (przygotowywanie artykułów tematycznych, pomysłów informacji i mailingów)
  • utrzymywanie stałego i systematycznego kontaktu z portalami tematycznymi, wydawnictwami, czasopismami itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne lub pokrewne (pedagogika, socjologia, ISNS …)
  • systematyczność i uporządkowanie w działaniu, samodyscyplina, umiejętność organizowania swojego czasu pracy, konsekwencja, operatywność
  • entuzjazm do kontaktów z ludźmi, umiejętność szybkiego zaprzyjaźniania się, otwartość, doskonała umiejętność budowania relacji
  • dociekliwość w poznawaniu przyczyn funkcjonowania zjawisk społecznych
  • doskonała znajomość Excel’a
  • sprawne posługiwanie się pozostałą częścią pakietu MS Office, pocztą elektroniczną oraz Internetem
  • zaangażowanie i chęć rozwijania się w kierunku doradztwa i zarządzania projektami doradczo-szkoleniowymi
  • możliwość rozpoczęcia pracy od 15 lipca
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie plusem, ale nie jest konieczne

Oferujemy

  • pracę stacjonarną, na pełen etat, od 15 lipca, z wynagrodzeniem podstawowym 2.500,00 zł netto
  • przyjacielską atmosferę w sympatycznej firmie
  • bardzo dobre warunki lokalowe biura (w domu z ogrodem w Aninie blisko stacji PKP Wawer)
  • duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez firmę w ramach wymaganego czasu pracy