Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Skierniewice
Specjalista ds. przygotowania ofert

MIRBUD S.A.
Skierniewice
praca stacjonarna
5372 dni temu

Ogłoszenie numer: 73416, z dnia 2009-08-25

MIRBUD S.A.

MIRBUD S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. Zakres oferowanych klientom usług budowlano-montażowych obejmuje między innymi takie sektory, jak:budynki produkcyjne, usługowe, handlowe (hale, centra logistyczne i handlowe); roboty inżynieryjno-drogowe (drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe, elementy miejskiej infrastruktury komunikacyjnej, liniowe); budynki mieszkalne (jednorodzinne, szeregowe, wielorodzinne);budynki użyteczności publicznej. MIRBUD S.A. jest firmą zaliczaną do grona firm dużych - zatrudnia około 400 osób, w tym około 60 osób z wyższym wykształceniem technicznym, o różnorodnych specjalizacjach w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Skierniewice

Opis stanowiska

  • wykonanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań do dostawców, podwykonawców i innych;
  • sporządzenie wyceny/kosztorysu na bazie informacji pozyskiwanych wcześniej;
  • przygotowanie dokumentów przetargowych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, kierunek budownictwo lub instalacje sanitarne;
  • znajomość programu kosztorysowego NORMA i programu AutoCad;
  • znajomość zasad i umiejętność przedmiarowania robót;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • atrakcyjne warunki finansowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • praca na umowę o pracę.