Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zambrów

16 dni temu

Zambrów

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi?

Zostań konsultantem Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe najlepszym specjalistom na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:

konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego
  • możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich
  • szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
  • premie raz na kwartał
zadania
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne w terenie
  • zarządzanie administracją personalną
  • obsługa klienta
  • raportowanie
oczekujemy
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • prawo jazdy – czynne
  • dużej mobilności
  • dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • asertywności, dokładności, samodzielności
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość programu SAP
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji
Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Praca Konsultant ds. Rekrutacji