Specjalista ds. rozliczeń

este.biz Sp. z o. o.

Świętochłowice

5 dni temu

Firma este.biz Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie outsourcingu usług biurowych.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród naszych klientów znajdują się

przedsiębiorstwa głównie z branży elektrycznej i budowlanej.

Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu biznesu, aby zapewnić im ciągłość realizacji procesów.

 Swoim pracownikom oferujemy możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Świętochłowice
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku usług outsourcingowych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niekorporacyjne podejście do pracownika
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
  • miłą atmosferę w pracy i możliwość realizacji własnych pomysłów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów źródłowych w systemie ze szczególnym uwzględnieniem faktur zakupowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • uzgadnianie kont kontrahentów
  • prowadzenie i weryfikacja poprawności rozliczeń finansowych z klientami
  • sprawdzanie, akceptacja manualnych płatności oraz obsługa płatności automatycznych
  • prowadzenie oraz weryfikacja poprawności rozliczeń finansowych z klientami
  • rozliczanie pracowników z zaliczek
  • wystawianie faktur, korekt faktur i innych dokumentów finansowe
SZUKAMY SPECJALISTKI/TY, KTÓRA/Y:
  • ma minimum dwuletni staż pracy w dziale rozliczeń
  • zna zasady rachunkowości
  • ma umiejętności analitycznego myślenia
  • z łatwością pracuje na danych liczbowych
  • umiejętnie organizuje pracę własną
  • wie jak ustawić priorytety i zarządzić czasem
  • działa samodzielnie, współpracując z innymi działami
  • jest świadomy odpowiedzialności związanej z tym stanowiskiem
  • pracę traktuje z pasją
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV z umieszczoną zgodą rekrutacyjną: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przez este.biz Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach, przy ul. Wojska Polskiego 16, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych projektach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z este.biz Sp. z o.o., potencjalnym partnerom biznesowym do celów związanych z prowadzonym procesem rekrutacji. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mam prawo wycofać w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowaniu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@este.biz.

Poznaj

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp.j.

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 11 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzi w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości