Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    22 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sadowniczych

KRAMEL INVEST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.
Dłutów
praca stacjonarna
1811 dni temu

Dynamicznie rozwijające się
GOSPODARSTWO SADOWNICZE FRUMEL
specjalizujące się w uprawie borówki amerykańskiej i jabłoni, zatrudni:

Miejsce pracy: Dłutów

Jeżeli posiadasz:
  • wykształcenie wyższe rolnicze,
  • praktyczną wiedzę z zakresu agrotechniki,
  • doświadczenie w prowadzeniu upraw sadowniczych,
  • jesteś samodzielny(a) w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • a do rolnictwa podchodzisz z pasją i zaangażowaniem.

Aplikuj do nas na stanowisko: Specjalisty ds. Sadowniczych, na którym będziesz:
  • wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu agrotechniki w codziennej pracy,
  • na bieżąco wyznaczać i koordynować działania gospodarstwa ze szczególnym uwzględnieniem warunków atmosferycznych,
  • systematycznie doglądać sadu,
  • kontrolować i rozliczać ilości wykonanych prac i zużycia środków.

W zamian otrzymasz:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy oparty o wyniki ekonomiczne gospodarstwa,
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • mieszkanie służbowe z możliwością zamieszkania z rodziną,
  • możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w nowoczesnym gospodarstwie z profesjonalnym zapleczem technicznym.