Specjalista ds. Serwisu sprzętu medycznego

Meditech X-Ray Spółka z o.o.

Komorniki

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649771, z dnia 2019-09-11

Firma Meditech X-Ray Sp. z o.o. w Komornikach jest firmą z bogatym portfolio produktów i rozwiązań dla diagnostyki obrazowej (radiologia, a także endoskopia).

Miejsce pracy: wielkopolskie / Komorniki

Opis stanowiska

  • Prowadzenie instalacji w placówkach służby zdrowia
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi sprzętu medycznego
  • Wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych urządzeń medycznych
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń medycznych
  • Wsparcie techniczne dla Klientów
  • Współpracę z producentem w zakresie wyjaśniania niezgodności i awarii
  • Współpraca z działem obsługi klienta i działem sprzedaży w ramach powierzonych zadań
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z raportowaniem wykonanych zadań

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2, umożliwiającą komunikację biznesową oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziani absolwenci techników elektronicznych, studiów inżynieryjnych)
  • Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki, mechaniki oraz podstawowych zagadnień konfiguracji sieci informatycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • Doświadczenie w pracy jako serwisant sprzętu elektronicznego/ komputerowego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Preferowani Kandydaci z miejscem zamieszkania w okolicach siedziby firmy (Komorniki)

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w dużych projektach instalacyjnych
  • Profesjonalną infrastrukturę magazynowo-biurową
  • Szkolenia produktowo/techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon…)
Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu