Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Serwisu

Asseco Data Systems S.A.

Katowice

51 dni temu

Asseco Data Systems S.A.to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Miasto: Katowice
Zadania:
  • Techniczna analiza awarii urządzeń elektronicznych
  • Prowadzenie napraw
  • Testowanie urządzeń
  • Wykonywanie instalacji
  • Udzielanie wparcia technicznego
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci zaoczni kierunków technicznych - informatyka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość budowy, diagnostyki i naprawy komputerów PC oraz sieci LAN
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: platforma MSWindows
  • Umiejętność samodzielnej pracy jak również pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobistaKomunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B. (Warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego – na poziome pozwalającym na czytanie dokumentacji
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie diagnostyki i napraw systemów sprzedaży detalicznej i/lub urządzeń samoobsługowych
  • Znajomość praktycznego działania i budowy układów elektronicznych i elektromechanicznych
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym i dobrze zmotywowanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Program szkoleniowe
  • Liczne benefity poza płacowe (karta sportowa, opieka zdrowotna, dofinansowanie wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i wiele innych)
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu