Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Serwisu

Klient portalu Praca.pl

Kraków

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2310223, z dnia 2019-03-07

Firma poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Opracowywanie zamówień i przygotowywanie ofert na realizację usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych
  • Bieżąca obsługa Klienta, obsługa kasy, wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów gwarancyjnych
  • Rozliczanie mechaników z pobranych części i materiałów oraz przygotowywanie dokumentów zwrotu
  • Aktywny kontakt z klientem
  • Obsługa magazynu
  • Przygotowywanie wyjazdów Mechaników Serwisu - części i materiały eksploatacyjne

Wymagania

  • Wykształcenie średnie – mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności: Excel)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Systematyczność oraz solidność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
  • Opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)