Praca.pl Praca Pomorskie Somonino Architekt Krajobrazu Somonino
Specjalista ds. Sprzedaży Dachów

P.P.U. Izobud Sp. z o.o.
Somonino
praca stacjonarna
1124 dni temu
Dołącz do zespołu

Rekrutujemy na stanowisko:
Miejsce pracy:
SOMONINO k/Kartuz

Warunki zatrudnienia
PEŁEN ETAT / UMOWA O PRACĘ

MATERIAŁY BUDOWLANE

Doradzamy, sprzedajemy, dowozimy.
Posiadamy wszystko co potrzebne na budowach.
Działamy od ponad 30 lat. Współtworzymy Kaszuby i okolice.

Naszymi materiałami zbudujesz swój dom.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY POKRYĆ DACHOWYCH
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do pracy
Twoje obowiązki:
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrwalanie pozytywnych relacji z Klientami oraz dostawcami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
PRACUJĄC Z NAMI:
  • zdobędziesz wysokie wynagrodzenie
  • rozwiniesz się i podniesiesz swoje kwalifikacje
  • otrzymasz konkurencyjny pakiet świadczeń i benefitów
  • otrzymasz atrakcyjne narzędzia pracy
  • będziesz pracować w stabilnej firmie
    z 32-letnim doświadczeniem
  • nietuzinkowe wyzwania będą Twoją codziennością
  • trafisz do grupy fajnych i dobrych ludzi
  • będziesz miał wkład w budowlany rozwój Kaszub i Pomorza
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w spółce Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „IZOBUD” sp. z o.o. siedzibą w Gdańsku, ul. Budowlanych 19, 80-298 Gdańsk.”

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.