Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Talent Recruitment
Katowice
praca stacjonarna
3541 dni temu

Dla naszego Klienta, jednego z Autoryzowanych Dealerów marki MAZDA w Katowicach
firmy Pro Moto, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: HK/2014

Zadania:
  • aktywne prowadzenie sprzedaży samochodów nowych do klienta biznesowego,
  • realizacja powierzonych celów ilościowych oraz jakościowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów poprzez działania telemarketingowe,
  • budowanie dobrych, długoterminowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów korporacyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów w sektorze b2b,
  • znajomość rynku motoryzacyjnego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka orientacja na realizację celów,
  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • odpowiedzialność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • możliwość  dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o realizację wyników sprzedażowych,
  • pakiet niezbędnych narzędzi pracy.