Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży i Promocji

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA Sp. z
Warszawa
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 39854, z dnia 2008-02-11

OWEOB PROMOCJA Sp. z o.o. specjalistyczne wydawnictwo z branży budowlanej z ponad 20 letnim stażem. Jest czołowym dostawcą informacji o cenach materiałów budowlanych oraz wydawcą systemu SEKOCENBUD, portalu internetowego e-sekocenbud, wydawnictw Licz i Buduj, Błyskawica i twórcą rodziny komputerowych programów kosztorysowych SeKo.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SP/08

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów firmy
  • obsługa klientów
  • przyjmowanie zamówień
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie i realizacja promocji, akcji marketingowych
  • sporządzanie zestawień
  • udział w targach i konferencjach
  • Wymagania

  • Poszukujemy handlowca ze znajomością rynku materiałów budowlanych,
  • praktycznej obsługi klienta i programów Access, Word, Excel.
  • Znajomość marketingu będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • możliwość wykonywania ciekawej pracy w zgranym zespole,
  • rozwój zawodowy,
  • miłą atmosferę w pracy