Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno
Specjalista ds. sprzedaży instytucjonalnej (B2B)

Glasmark Sp. z o.o.
Krosno
praca stacjonarna
4924 dni temu

Ogłoszenie numer: 127796, z dnia 2010-12-22

Producent Szkła Zdobionego, w związku z rozwojem nowego brandu, poszukuje kandydatów do pracy, na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno

Nr Ref.: B2B02/10

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonego budżetu sprzedaży i określonej strategii sprzedażowej
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji,
  • współpraca z Agencjami Reklamowymi i klientami instytucjonalnymi,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów instytucjonalnych (B2B),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży na rynku B2B lub praca w Agencji Reklamowej,
  • znajomość branży szklanej (ceramicznej),

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z zakresem obowiązków
  • narzędzia pracy, adekwatne do zajmowanego stanowiska