Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Klient portalu Praca.pl

Szamotuły

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3029966, z dnia 2020-02-13

Firma zajmująca się produkcją odzieży damskiej zatrudni:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Szamotuły

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego, portalu Allegro, OLX,
  • Tworzenie opisów, zdjęć, aktualizacja i modyfikowanie ofert sprzedażowych,
  • Obsługa procedur zwrotu oraz reklamacji,
  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem.

Wymagania

  • Dobra znajomość portali aukcyjnych,
  • Kilkumiesięczne doświadczenie w sprzedaży internetowej (obsługa sklepu internetowego, Allegro, OLX),
  • Umiejętność wystawiania aukcji na portalu Allegro,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i kasy fiskalnej,
  • Kompleksowa i miła obsługa klientów,
  • Tworzenie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o dobry wizerunek Firmy,
  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy 9-17,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedaży,
  • samodzielność i możliwość kreacji ścieżki zawodowej,
  • praca w małym, bardzo miłym zespole.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających list motywacyjny, cv oraz aktualne zdjęcie za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Zakupy online zyskują coraz większą popularność, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy obsłużą klientów w wirtualnych sklepach. ma szeroki zakres obowiązków. Powinien dbać o dobre kontakty z klientami, mieć umiejętności marketingowe i wiedzę, jak obsługiwać system komputerowy. Jak wygląda praca na tym stanowisku, gdzie szukać ofert i jakie są perspektywy ...
Praca Pracownik sklepu internetowego