Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu internetowego

    EWT Truck & Trailer   Ołtarzew, Poznańska 339    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace; Koordynacja obsługi zamówień; Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej

ORIENS BIJOU SP. Z O.O.
Katowice
praca stacjonarna
3154 dni temu

Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma jubilerska
poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

miejsce pracy – Katowice

Wymagania:
  • biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu Office i przeglądarek internetowych
  • doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie telefonicznej i mailowej obsługi klientów sklepu internetowego
  • mile widziane doświadczenie w branży fashion i/lub biżuteryjnej
  • mile widziana znajomość obsługi Wordpressa i UPS WorldShip
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku dla jednego z liderów branży fashion
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy
  • wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym, klimatyzowanym biurowcu
  • możliwości rozwoju adekwatne do wykazywanej inicjatywy i rozwoju kompetencji
  • zaplecze socjalne