Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ

Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spólka jawna
Sopot
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1073 dni temu

Ogłoszenie numer: 4919844, z dnia 2021-06-10

Grupa Mo, to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także wyrobów chemii budowlanej, tapet i oświetlenia.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami,

- pozyskiwanie inwestycji oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,

- realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym rynku regionalnym,

- budowanie długofalowych relacji z Klientami,

- przedkładanie Klientom ofert handlowych,

- doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii,

- przygotowywanie ofert handlowych i nadzór nad zamówieniami,

- prowadzenie dokumentacji handlowej,

- przyjmowanie i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,

- zapewnienie poufności posiadanych w związku z wykonywaną pracą informacji

Wymagania

Wymagamy:

- wykształcenie wyższe,

- min. 3 letnie doświadczenie w handlu,

- mile widziane doświadczenie w branży budowlanej/wyposażenia wnętrz,

- gotowość do pracy w terenie – kilkudniowe wyjazdy,

- wysokie umiejętności interpersonalne,

- znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

- obsługa komputera,

- wysoki poziom kultury osobistej,

- znajomość branży wyposażenia wnętrz, znajomość oferty produktowej,

- znajomość rynku regionalnego,

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zapewniamy:

- szkolenie branżowe,

- pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w które spotkasz ludzi pełnych pasji,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- doświadczenie i możliwość rozwoju zawodowego,

- dofinansowanie do kart sportowych,

- możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń na życie, prywatnej opieki medycznej.