Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowej

Action S.A.
Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno
specjalista (mid)
praca stacjonarna
693 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno
OPIS STANOWISKA:
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów agencyjnych
  • Współpraca z domami mediowymi
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej, eventów, akcji specjalnych
  • Monitorowanie i rozliczanie kampanii
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie we współpracy z domami mediowymi
  • Znajomość rynku digital
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • Rozwój związany z gamingiem, esportem, digitalem
  • Szkolenia z zakresu marketingu i digitalu
  • Co drugi piątek wolny - wydłużony weekend
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport, Siłownia, Sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną i to wszystko na terenie firmy
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).