Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Specjalista ds sprzedaży wyrobów hutniczych

FLABOFORM Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
4861 dni temu

Ogłoszenie numer: 134588, z dnia 2011-02-25

W styczniu 2007 roku FLABOFORM Sp. z o.o. - należąca do MAASS GLOBAL GROUP otworzyło biuro handlowe, obsługujac obecnych i potencjalnych klientów w Polsce oraz krajach sąsiednich. W związku z ekspansją Firmy poszukujemy nowego pracownika w celu wzmocnienia naszego zespołu sprzedaży:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych oraz produktów dla wszystkich podstawowych branży przemysłowych;
  • Prowadzenie i poszerzanie bazy odbiorców;
  • Zdobywanie i opracowywanie zapytań ofertowych i zamówień;
  • Realizacja zawartych kontraktów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży i w zakresie obsługi klientów.
Preferowana znajomość jednego z następujących segmentów:

  • Przemysł petro-chemiczny
  • Przemysł chemiczny.
  • Energetyka.
  • Wysoka motywacja w osiąganiu założonych celów;
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim (w mowie i piśmie);
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności analityczne i dokładność.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w renomowanej, międzynarodowej organizacji, współuczestnictwo w rozwoju nowego obszaru działania Firmy;
  • Szansę niezależnego funkcjonowania i rozwoju w zmieniającym się międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.