Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

LeasingTeam Group

Lesznowola

7 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Lesznowola
Nr ref.: 0019232
Rodzaj pracy: Praca stała
Zakres obowiązków:

• Wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów handlowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w celu sprzedaży towarów,
• Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi kontrahentami,
• Przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych klientom,
• Negocjowanie warunków handlowych,
• Odpowiedzialność za efektywne procesowanie zamówień klientów w systemie,
• Analiza rynku i monitoring konkurencji,
• Realizowanie założonych planów sprzedażowych oraz poszukiwanie nisz rynkowych,
• Udział w realizacji strategii sprzedażowej,
• Współpraca z innymi działami firmy,
• Przygotowywanie raportów i zestawień,
• Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
• Kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki.

Oczekiwania:

• Mile widziana znajomość branży odzieżowej, w szczególności dziecięcej,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Bardzo wysoka zdolność analitycznego myślenia,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie,
• Znajomość dodatkowych języków rosyjski, litewski,łotewski mile widziana.

Oferta:

• Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
• Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (52)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (832)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)