Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Liberty Poland S. A.

Głogów

67 dni temu

Jeśli chcesz pracować w największej grupie
medialno-telekomunikacyjnej w Europie:
w Grupie Cyfrowy Polsat S.A.
dołącz do zespołu Liberty Poland jako
Miejsce pracy: Głogów
KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy największym Partnerem firmy Polkomtel Sp. z o.o. – operatora sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Cyfrowy Polsat jako jedyni na rynku, w zarządzanej przez nas sieci sprzedaży oferujemy pakiet usług, których możesz być Ambasadorem.

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
  • Masz wykształcenie min. średnie?
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń rozwojowych
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Program motywacyjny
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną
  • Konkursy z nagrodami
  • Spotkania integracyjne
Twoje zadania:
  • Diagnozowanie potrzeb klientów w celu doboru najlepszych produktów i usług Grupy Cyfrowy Polsat
  • Kompleksowa obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami
  • Indywidualne podejście do Klienta i budowania z nim długofalowych relacji
  • Realizacja planów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami
  • Budowanie wizerunku Grupy Kapitałowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez spółkę Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie (41-500) przy ul. Katowickiej 47 oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rndo@liberty.eu.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47, 41-500 (Liberty). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. https://liberty.eu/klauzula/

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży