Specjalista ds. sprzedaży

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Żywiec

1 dzień temu

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Żywcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żywiec
Zadania:
  • weryfikacja danych handlowych,
  • opieka i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z kontrahentami poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny,
  • opracowywanie raportów i analiz,
  • przygotowanie oraz negocjowanie ofert dla klientów,
  • współpraca z pozostałymi działami wewnętrznymi,
  • bieżące wsparcie administracyjne dla Działu Sprzedaży.
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY za pomocą przycisku

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:

„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 25 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji/ obecnej i przyszłych rekrutacji.”

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży