Specjalista ds. Sprzedaży

Whitebox

Czeladź

4 dni temu

Rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź
Opis stanowiska:
  • budowanie relacji z kontrahentami
  • obsługa stałych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z interesantami w siedzibie firmy oraz poza nią
  • bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • kreowanie i podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy
Wymagania:
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży B2B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • terminowość
  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • łatwość w budowaniu relacji z klientem
  • pewność siebie i poczucie humoru
  • chęć rozwoju osobistego
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • dążenie do celu, nastawienie na osiągnięcie sukcesów
  • aktywne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacane systemem premiowym
  • zatrudnienie na umowę o pracę po pozytywnie przebytym okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielną i satysfakcjonującą pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pracę w towarzystwie doświadczonego i kreatywnego teamu
Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest P.W. DOMAR Dominik Markocki. z siedzibą w Czeladzi 41-250, przy ul. Rynkowej 2 W sprawie ochrony dotyczących Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z info@whitebox.pl Więcej informacji o ochronie danych osobowych można przeczytać na oficjalnej stronie Internetowej www.whitebox.pl
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży