Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Pokker Office Sp.j.
Katowice
praca stacjonarna
6083 dni temu

Ogłoszenie numer: 33393, z dnia 2007-09-10

jest prywatną firmą o osiemnastoletnim doświadczeniu (rok zał. 1989 ) w branży kompleksowego wyposażenia wnętrz. Zajmuje się produkcja i sprzedażą mebli biurowych, specjalistycznych, hotelowych oraz siedzisk audytoryjnych i teatralnych. Jest też autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów wyposażenia meblowego z kraju i z zagranicy. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: SH - specjalista ds. sprzedaży; KH - Koo

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: - opracowywanie oferty handlowej firmy, aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez telefon i osobiste spotkania, - negocjowanie kontraktów i nadzór nad ich realizacją, - budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami firmy, - prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, - udokumentowane doświadczenie w sprzedaży, - znajomość rynku lokalnego, - biegłej obsługi komputera (MS Office, Internet), - znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem - dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniach, - łatwość nawiązywania kontaktów, - duża motywacja do pracy,

Oferujemy

- ciekawą pracę w stabilnej firmie o ustalonej renomie na rynku sprzedaży dóbr inwestycyjnych, - pracę w młodym prężnie rozwijającym się zespole, - atrakcyjne warunki pracy i płacy (podstawa + premia/prowizja) - możliwość rozwoju i awansu, - praca w siedzibie firmy Kandydat zostanie przygotowany do czekających go zadań oraz zostanie zaznajomiony z ofertą produktową.