Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Sprzedaży
Könecke Sp. z o.o.
Słubice
29 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice
Zadania:
  • wprowadzania danych sprzedażowych do systemu,
  • kontroli wysyłek towaru do klienta, organizacji transportu
  • przyjmowanie zamówień od klientów i PH, prowadzenie ewidencji zamówień
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • wyjaśnianie różnic cenowych
  • obsługa reklamacji od klientów
Wymagania:
  • obsługa komputera( MS Office) i programów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nie posiadasz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!

Poznaj

zur Mühlen Gruppe - Könecke sp. z.o.o.

Produkcja wędlin i salami