Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Specjalista ds. Sprzedaży

Europapier Impap Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
5493 dni temu

Ogłoszenie numer: 65398, z dnia 2009-05-18

Wiodąca firma na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: DS/Rz

Opis stanowiska

1. osiąganie założonego poziomu rentowności sprzedaży, wolumenu oraz masy marży 2. nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami na powierzonym terytorium 3. dbałość o odpowiedni poziom satysfakcji klientów ze współpracy 4. bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy) 5. zbieranie i raportowanie informacji o potrzebach klientów w zakresie produktów i usług oraz sytuacji rynkowej zgodnie z wymogami firmy 6. analizowanie wyników sprzedaży i możliwości rozwoju rynku 7. przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferowanych produktów 8. utrzymywanie ustalonego poziomu należności klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne albo handlowe
  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku podobnym stanowisku, najlepiej w branży biurowo-szkolnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word, Power Point)
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • gotowość o podróży służbowych Region Lublin, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Radom
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B.
Poszukujemy Kandydatów samodzielnych i odpowiedzialnych, wysoce zmotywowanych, zorientowanych na klienta oraz dążących do sukcesu.

Oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • korzystne warunki pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Poznaj

Europapier Polska Sp. z o.o.

Europapier Polska należy do Grupy Heinzel i jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest w grupie największych dystrybutorów podłoży do druku i liderem na rynku polskim w sprzedaży mediów do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Pełna oferta firmy zawiera się w 5 grupach produktowych – Print and Pack, Office, Visual Media, Retail, a od niedawna także Higiena. W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1994 r.