Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Racibórz
Specjalista ds. Sprzedaży

ALCOMEX Sprężyny Sp. z o.o.
Racibórz
praca stacjonarna
5402 dni temu

Ogłoszenie numer: 71456, z dnia 2009-08-03

Sprzedaz sprężyn technicznych

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych, otwartych, konsekwentnych w dążeniu do osiągnięcia postawionego celu oraz niebojących się wyzwań kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Umiejętności współdziałania w zespole, podejmowania decyzji i odpowiedzialności są niezbędne dla efektywnej realizacji zadań na tym stanowisku. Wynikowa ocena realizacji zadań jest podstawowym wyznacznikiem efektywności pracownika.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie; • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office; • prawo jazdy kat. B; • wysokie umiejętności interpersonalne; • doskonałe zdolności organizacyjne; • samodzielność w działaniu; • wiedza i doświadczenie z zakresu zasad handlu; • wysokie umiejętności pracy koncepcyjnej, nowatorskiej i twórczej; • biegła znajomość języka obcego (j. angielski, j. niemiecki lub j. rosyjski); • dyspozycyjność.

Oferujemy

• pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie; • samodzielność i odpowiedzialność w zarządzaniu sprzedażą; • możliwość doskonalenia zawodowego; • umowę o pracę na pełny etat; • atrakcyjne (stałe i motywacyjne) wynagrodzenie będące odzwierciedleniem efektywności.