Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzętu i transportu

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
25 dni temu
Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 33 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na samodzielnym stanowisku Specjalista/ Koordynator ds. sprzętu i transportu odpowiedzialna będzie między innymi za planowanie i nadzorowanie pracy bazy sprzętu i transportu w skład której wchodzi sprzęt budowlany ciężki, średni typu zagęszczarki, betoniarki itd, elektronarzędzia, sprzęt pomiarowy typu niwelatory i flota aut.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne mechaniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie budowlanej
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość MS Office zwłaszcza Excela
  • prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  • kierowanie bazą sprzętu i transportu
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie pracy pracowników bazy
  • nadzór nad stanem technicznym sprzętu i floty samochodowej w tym nadzór nad terminowym  wykonywanie przeglądów technicznych, zlecaniem napraw bieżących i okresowych pojazdów i sprzętu, ubezpieczeniem sprzętu i floty samochodowej
  • nadzór i kontrola aktualności uprawień kierowców i operatorów sprzętu
  • nadzór nad poprawnością działania GPS, sond paliwowych oraz legalizacją urządzeń rejestrujących czas  aktywności kierowców
  • zamawianie paliwa i nadzór nad tankowaniami paliwa
  • prowadzenie ewidencji sprzętu ciężkiego, średnie i elektronarzędzi, baraków oraz floty aut
  • współpraca z budowami
  • rozliczanie pracy sprzętu i dokonywania wewnętrznych obciążeń między spółkami i budów za pracę i  wypożyczenie sprzętu
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowa b2b
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • szkolenia

Poznaj

Od ponad 30 lat działamy na  rynku budowlanym w zakresie budownictwa  ogólnego ,  mieszkaniowego , przemysłowego  oraz komercyjnego.   Naszym Klientom oferujemy  realizacje projektów budowlanych  w generalnym wykonawstwie w oparciu o  najnowsze rozwiązania techniczne i sprawdzone  technologie . Dzięki doświadczeniu   i wysoko wykwalifikowanemu, oddanemu   Zespołowi  Pracowników  odnosimy liczne sukcesy na tej płaszczyźnie  wyznaczając  standardy w polskim budownictwie oraz współczesnej architekturze, zmieniając krajobraz naszego otoczenia na lepszy.   Naszą  spółkę tworzą zarówno  młodzi ludzie którzy  stawiają u nas swoje pierwsze kroki  zawodowe  jak  i doświadczeni pracownicy którzy związali swoje plany  zawodowe na wiele lat z ARKOP-em. Realizowaliśmy  projekty  dla KGHM Polska Miedź SA ;  liczne  stacje paliw dla Grupy LOTOS, SHELL Polska i BI ;  dla znaczących developerów   LC Corp;  Archicom, Geo Grupa, Invest Grupa, Arkop –Developer  oraz  hale  przemysłowe i handlowe dla znaczących sieci handlowych .