Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

ALFACO POLSKA Sp.z o.o.

Rumia

24 dni temu

Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rumia
 Zakres obowiązków
  • rozwój współpracy z kluczowymi klientami
  • negocjacje i finalizację umów
  • budowanie polityki sprzedaży oraz kreowanie wizerunku firmy
  • identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji
  • ścisła współpraca z oddziałami
Wymagania
  • znajomość branży HVAC/R - warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne  ( PREFEROWANE : Klimatyzacja, Chłodnictwo; Automatyka  lub inżyniera sanitarna) lub studia podyplomowe w jednym z kierunków
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
  • biegła obsługa (pakiet MS Office, a zwłaszcza Microsoft Outlook)
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
  • otwartość, operatywność i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B
 Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
  • zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
  • szkolenia w kraju i za granicą

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (157)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (92)