Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA ds. TECHNIKI MATERIAŁOWEJ

BGH Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5810 dni temu

Ogłoszenie numer: 45190, z dnia 2008-06-09

specjalizująca się w produkcji stali wysokostopowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: KJ/10/08

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało: - opracowanie warunków technicznych wykonania zleceń produkcyjnych - określanie przebiegu technologicznego.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne. - preferowany kierunek wykształcenia - przeróbka plastyczna. - wskazane doświadczenie lub praktyka na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym - niezbędna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

- dobrą pracę - profesjonalny system szkoleń - atrakcyjne wynagrodzenie