Specjalista ds. walidacji
Transition Group Sp z o.o.
mazowieckie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego.

Dla naszego aktywnie rozwijającego się Klienta w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Warszawy - powiat nowodworski

Obowiązki:
  • Opracowywanie, wdrożenie i utrzymywanie dokumentów kwalifikacyjnych i walidacyjnych zgodnie z wymaganiami GMP i aktualnymi wymaganiami dla przemysłu farmaceutycznego
  • Udział w przebiegu walidacji/kwalifikacji
  • Analiza danych z walidacji/kwalifikacji
  • Przeprowadzanie analiz zarządzania ryzykiem związanych z walidacją/kwalifikacją
  • Ciągłe doskonalenie procesów walidacyjnych i procesów kwalifikacji
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej - także w innych działach, Istnieje możliwość przyuczenia do obszaru walidacji i w ten sposób rozwój tej ścieżki kariery
  • Praktyczna znajomość procesów walidacji/kwalifikacji w środowisku GMP będzie dodatkowym atutem
  • Chociaż podstawowa znajomość GMP, prawa farmaceutycznego oraz aktualnych przepisów, wytycznych i trendów dla przemysłu farmaceutycznego
  • Umiejętności komunikacyjne, asertywność, samodzielność, sumienność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Klient oferuje:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • Duże wsparcie w codziennej pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.

W przypadku zainteresowania, prosimy przesłać CV do Transition Group poprzez przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 20631.

Poznaj