Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. wsparcia działu sprzedaży (m/k) - Język niemiecki
PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK
Katowice
6 000 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid / senior / asystent
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
66 dni temu

PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

 

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

 

Klienci, których obsługujemy to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

 

Nasz Klient, niemiecka sieć handlowa powstała w 2004 roku, posiadająca ponad 2000 sklepów całej Europie, także prężnie rozwija się od 2017 roku na rynku polskim. Sklepy oferują produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne.

 

W związku z realizacją planów i otwierciem kolejnych, nowych lokalizacji, poszukujemy dodatkowej osoby do centrali w Katowicach Szopienicach do wsparcia działu sprzedaży.

Specjalista ds. wsparcia działu sprzedaży (m/k) - Język niemiecki
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: SWS/TED/KAT

 Branża: Handel, sieci handlowe, Retail

ZADANIA I OBOWIĄZKI:
 • Wspieranie działań strategicznych i operacyjnym jednostki
 • Utrzymywanie stałego kontaktu z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży oraz centralą w Niemczech
 • Korespondencja pisemna i ustna z działem sprzedaży, logistyki i zakupów w Niemczech
 • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
 • Kontrola stanów magazynowych i sprzedaży
 • Planowanie, koordynacja i egzekucja terminów
 • Kontrola dokumentacji
 • Administracja działu sprzedaży.
WYMAGANIA:
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale wspierającym działania handlowe, obsłudze Klienta lub podobnym
 • Bardzo dobra znajomość obsługi Excela
 • Predyspozycje handlowe i zmysł analityczny
 • Bardzo dobra lub dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2, warunek konieczny)
 • Komunikatywność, otwartość, systematyczność i obowiązkowość
 • Dokładność
 • Odporność na stres i presję czasu związaną z branżą handlową w tym sprzedażą detaliczną.
OFERUJEMY:
 • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością używania języka niemieckiego na co dzień
 • Stabilne zatrudnienie
 • Rozwój kompetencji i zakresu zadań
 • Miłą atmosferę pracy
 • Współuczestniczenie w budowaniu struktur w Polsce i możliwość szybkiego awansu
 • Umowę o pracę.
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

EINWILLIGUNG
„Ich willige in die Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten durch die PROFIT HR Aleksandra Knapczyk. mit Sitz in Katowice (40-750), Hierowskiego Straße 52, zwecks Durchführung von Einstellungsverfahren durch die Gesellschaft, gemäß Anforderungen der Datenschutzgrundverordnung vom 27. April 2016 ein. Darüber hinaus erkläre ich, dass ich über die Möglichkeit belehrt wurde, meine Einwilligung jederzeit zurückzunehmen sowie darüber, dass die Rücknahme der Einwilligung die Rechtsmäßigkeit der Verarbeitung, welche auf derer Grundlage vor derer Rücknahme vorgenommen wurde, nicht beeinflusst.“

Podobne oferty