Specjalista ds. wsparcia działu wykończenia

Dekpol S.A.

Gdańsk

33 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Przekazywanie dokumentacji projektowej wykonawcą oraz nadzór nad terminową jej realizacją,
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac wykończeniowych,
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej,
  • Raportowanie o postępach prac wykończeniowych,
  • Wsparcie przy rozliczaniu podwykonawców,
  • Koordynacja dostaw materiałów wykończeniowych,
  • Prowadzenie harmonogramu prac wykończeniowych.
Wymagania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac konserwacyjnych,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenia,
  • Możliwość realizacji celów zawodowych,
  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów,
  • Dodatkowe narzędzia pracy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych