Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Dekorator Marketu Katowice
Specjalista ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych / Visual Merchandise and Activity Specialist

IKEA Retail sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2225 dni temu

Specjalista ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych /
Visual Merchandise and Activity Specialist,
IKEA Retail, Katowice

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie

  • masz wykształcenie wyższe związane z projektowaniem przestrzeni,
  • potrafisz pracować z produktem, masz wyczucie estetyki i przestrzeni,
  • twoją pasją jest wystawiennictwo oraz wyposażanie wnętrz, znasz najnowsze trendy w tych obszarach,
  • bardzo dobrze planujesz i organizujesz czas pracy, dbając o jakość, prostotę i koszty,
  • interesuje cię codzienne życie ludzi i sposób, w jaki dokonują zakupów,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

O stanowisku

Jako Specjalista ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych będziesz dbał o inspirację, witalność i komercyjną prezentację naszego asortymentu. Będziesz tworzył z produktów IKEA spójne ekspozycje związane z sezonowością i kalendarzem marketingowym. Będziesz inicjował nieoczywiste rozwiązania prezentujące szerokość asortymentu IKEA.

Główne zadania

  • tworzenie ekspozycji produktów IKEA zgodnych z duchem skandynawskiego designu, będących inspiracją dla lokalnych klientów,
  • prezentowanie unikalności asortymentu IKEA przy wykorzystaniu swoich kompetencji wystawienniczych i projektowych,
  • tworzenie ekspozycji oferty sezonowej IKEA oraz prezentowanie nowości na terenie sklepu z zapewnieniem optymalnego wykorzystania jego powierzchni i układu,
  • maksymalizowanie sprzedaży we współpracy z działami sprzedaży i logistyki, a poprzez sklepowe media - zachęcanie klientów do ponownych odwiedzin sklepu IKEA.

Chcemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów.