Specjalista ds. Zakupów Drewna

Kronospan

Szczecinek

3 dni temu

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Twoje obowiązki:
  • Analiza rynku drewna okrągłego, odpadów drzewnych oraz identyfikacja dostawców;
  • Zakup surowców drzewnych w promieniu 300 km od Szczecinka;
  • Optymalizacja kosztów transportu surowca, prowadzenie negocjacji cenowych;
  • Planowanie zakupów surowców drzewnych na ustalone okresy czasu zapewniających realizację zadań produkcyjnych;
  • Udział w aukcjach sprzedaży drewna;
  • Współpraca z działem Rozliczeń przy rozliczaniu zakupów surowca;
  • Kontrolowanie zgodności pochodzenia surowca.
Nasze oczekiwania:
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy;
  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomość branży drzewnej i produktów drewnopochodnych – będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do delegacji służbowych;
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych;
  • Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów