Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Direkta A.Pęciak S.Supernak Sp.J.

Janikowo, k. Poznania

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2674330, z dnia 2019-09-16

Jesteśmy największym delarem opon przemysłowych Continental w Polsce oraz wyłącznym przedstawicielem niemieckiego koncernu Rader Vogel.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Janikowo, k. Poznania

Opis stanowiska

  • planowanie zakupów i optymalizacja stanów magazynowych
  • przygotowywanie i składanie zamówień u kontrahentów krajowych i zagranicznych
  • organizacja i nadzorowanie wysyłek z i do magazynu w Janikowie
  • nadzór i kontrola nad terminową realizacją zamówień
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • obsługa dokumentacji handlowo-magazynowej

Wymagania

  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • zdolności analityczne i praktyczna umiejętność korzystania z MS Office, głównie Excel
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • dobrą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
Aplikuj Teraz znajdującego się pod ogłoszeniem.

Poznaj

Jesteśmy wiodącą firma na rynku opon przemysłowych w Polsce. Współpracujemy z największymi europejskimi producentami opon przemysłowych, kół i rolek vulkollanowych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów