Specjalista ds. Zakupów i realizacji zamówień

Genpact PL

Mazowieckie

5 dni temu

Location: woj. mazowieckie

With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Obowiązki

  • Nadzór nad otrzymywaniem raportów miesięcznych na czas z uwzględnieniem ich progresu, uwag wg specyfiki danego projektu
  • Nadzór nad harmonogramem dostaw
  • Aktywne wsparcie działów zakupów, inżynierii i jakości w czasowej realizacji dostaw z uwzględnieniem „dostaw na czas”
  • Kontrolę dostawcy z uwzględnieniem interwencji u dostawcy/poddostawcy oraz utrzymuje wewnętrzną komunikację z uzyskaniem efektu dostaw na czas
  • Analiza postępu w zakresie szczegółowości produkcji dla danego zakresu w tym: zakupu materiałów, przebiegu procesu produkcyjnego oraz raportuje postępy prac przydzielonemu zespołowi projektu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów/ zamówień
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Program rekomendacyjny pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefit (ubezpieczenie grupowe, Lux Med, Multisport, dodatkowe dni urlopu, biking policy, lunch pass)

Genpact is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to race, color, religion or belief, sex, age, national origin, citizenship status, marital status, military/veteran status, genetic information, sexual orientation, gender identity, physical or mental disability or any other characteristic protected by applicable laws. Genpact is committed to creating a dynamic work environment that values diversity and inclusion, respect and integrity, customer focus, and innovation. For more information, visit www.genpact.com. Follow us on Twitter, Facebook, LinkedIn, and YouTube.

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about- us/privacy-notice-for-employment-candidates.

Poznaj

Genpact PL

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Obecnie zarządzamy 4700 procesami w 30 językach, poprzez sieć ponad 70 centrów operacyjnych w 20 krajach.

Współpracujemy z klientami z listy Fortune Global 500 i poza nią, oraz zatrudniamy ponad 77 000 osób w ponad 20 krajach, z kluczowymi biurami w Nowym Jorku, Palo Alto, Londynie i Delhi.

Nasi klienci to firmy w różnych branż, takich jak motoryzacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja, branża farmaceutyczna, telekomunikacja i logistyka.

Zapewniamy bezproblemowy serwis z naszych globalnych centrów, aby zaspokoić cele biznesowe, kulturowe oraz językowe naszych klientów.

Jesteśmy znani z generowania wpływu. Jeśli chcesz poznać nas lepiej odwiedź nas na www.genpact.com.

Dołącz do nas!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów