Specjalista ds. Zakupów Wyrobów Hutniczych

Konsorcjum Stali S.A.

Zawiercie

31 dni temu

Jesteśmy liderem w produkcji zbrojeń budowlanych oraz jedną z największych
firm zajmujących się dystrybucją wyrobów hutniczych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Opis stanowiska:

Specjalista ds. Zakupów Wyrobów Hutniczych jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za zakupy wyrobów stalowych, do jego zadań należy:

  • analiza rynku, poszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad realizacją dostaw
  • prowadzenie dokumentacji handlowej dotyczącej zakupów
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontakt z dostawcami
  • współpraca z oddziałami handlowymi
Wymagania:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie w realizację zadań
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w handlu wyrobami stalowymi (blachy, profile, kształtowniki)
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w pracy
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu przy ul. Paderewskiego 120. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Poznaj stanowisko: Kupiec
Kupiec to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za właściwe funkcjonowanie działu zakupów i zaopatrzenie firmy w niezbędne do funkcjonowania materiały. Szczególne znaczenie ma on w przedsiębiorstwach produkcyjnych, wpływa bowiem na zachowanie ciągłości procesu produkcji. Kupiec zbiera oferty od poszczególnych dostawców, negocjuje warunki zakupu na podstawie dostępnego budżetu i biznesplanu, kontroluje ...
Praca Kupiec