Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zakupów

Fitness Authority Sp. z o.o.

Gdańsk-Otomin

66 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk-Otomin
OPIS STANOWISKA:
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacja cen i warunków dostawy,
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców oraz zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw,
  • Analiza rynku w obrębie branży surowcowej,
  • Nadzór nad prawidłowością i aktualnością danych w systemie ERP
  • Przygotowywanie zestawień i raportów (stany, rotacja, MOQ, lead time, etc.)
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z planowaniem produkcji, zakupami lub logistyką,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Praktyczna znajomość stosowania narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość programu Comarch będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji rynkowej.
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Kulturę pracy opartej na pracy zespołowej,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (48)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1008)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2125)
Radom (191)
Płock (77)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (92)