Specjalista ds. Zakupów

BD Art Sp. z o.o. Sp.K

Mazowieckie

2 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2780288, z dnia 2019-11-14

BD Art. to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Ponadto nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w 28 krajach Europy, w Japonii i Stanach Zjednoczonych.

W chwili obecnej do naszego biura mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydata/-tkę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem zakupowym, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie zakupów oraz pozyskiwanie potencjalnych dostawców
  • Zarządzanie profilami dostawców, w tym: pozyskiwanie i analizowanie ofert pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną
  • Negocjowanie cen i warunków handlowych
  • Monitorowanie realizacji dostaw
  • Budowanie relacji z dostawcami i ich okresowe oceny
  • Analizy kosztowe
  • Współpraca z działem technologicznym i kontroli jakości

Wymagania

  • Otwartość na wyzwania i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Podejmowanie inicjatyw w budowaniu i rozwijaniu zespołu
  • Chęć do ciągłego doskonalenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Obsługa pakietu Office

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia we współpracy z globalnymi producentami szkła i płyt MDF, HDF
  • Poznanie wymagań jakościowych i technicznych dot. surowców do produkcji dla sieci IKEA
  • Pracę w dynamicznym i stale zmieniającym się otoczeniu, gdzie na monotonię i brak wyzwań nie można narzekać

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów