Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Administracji

P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5134 dni temu

Ogłoszenie numer: 99601, z dnia 2010-04-27

Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej Anes-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, firma specjalizująca się w świadczeniu usług serwisowo-handlowych dla placówek medycznych poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zamówień Publicznych i Administracji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opiekę nad procesem pozyskiwania zamówień publicznych oraz realizację zadań administracyjnych, w szczególności poprzez monitorowanie rynku zamówień publicznych, rejestrację postępowań przetargowych oraz przygotowywanie ofert na dostawę aparatury medycznej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Obsługa pakietu Microsoft Office,
  • Dokładność i sumienność (praca z dokumentacją),
  • Zainteresowanie tematyką zamówień publicznych,
  • Umiejętności organizacyjne oraz logicznego myślenia
  • Niekaralność.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie wyższe lub fakt podjęcia studiów zaocznych o profilu administracja, prawo lub pokrewne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki płacy, system premiowania,
  • System szkoleń,
  • Możliwość podjęcia zaocznych studiów kierunkowych współfinansowanych przez Spółkę.