Praca.pl Praca śląskie Katowice Specjalista ds. Funduszy UE Katowice
Specjalista ds. zamówień publicznych

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4350 dni temu

Ogłoszenie numer: 216141, z dnia 2012-06-20

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. zajmuje się zarządzaniem oraz rozwojem infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w Katowicach. W związku z realizacją dużego przedsięwzięcia inwestycyjnego poszukujemy do Jednostki Realizującej Projekt osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy
  • sporządzanie dokumentów przetargowych (tworzenie SIWZ, projektów umów itp.)
  • przygotowywanie i prowadzenie procedur przetargowych oraz udział w pracach komisji przetargowych
  • kompletowanie i przechowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi
  • bieżąca współpraca z Zarządem i pracownikami spółki w zakresie kontroli zgodności realizacji umów z obowiązującym prawem w tym Ustawą prawo zamówień publicznych

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie prawnicze, ekonomiczne, inżynierskie
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • teoretyczna i praktyczna znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych oraz ustaw i przepisów związanych (podczas rozmów o pracę będzie sprawdzana ich znajomość)
  • doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowywanych ze środków z funduszy unijnych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, operatywność

Wymagania pożądane

  • ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów współfinansowanych z funduszy unijnych