Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia materiałowego

Human & Hunter Sp. z o.o.

Sosnowiec

224 dni temu

Obecnie dla zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Sosnowcu, specjalizującego się w branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia materiałowego.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: SDZM/DŁ/K
Zadania:
  • Monitorowanie i analizowanie zapotrzebowania na surowce i opakowania poprzez planowanie i prognozowanie potrzeb,
  • Analizowanie zapasów w magazynach i u dostawców,
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu zamówień, uzgadnianie z dostawcami terminu realizacji zamówień i wysyłek,
  • Monitorowanie i koordynowanie procesu reklamacji ilościowych,
  • Współpracowanie z innymi działami organizacji takimi jak: Dział Planowania, Produkcja, Dział Zakupów, Magazyn, Dostawcy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Język włoski na poziomie min. B1;
  • Orientacja na klienta oraz na minimalizowanie kosztów;
  • Predyspozycje do analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, skrupulatność, terminowość w załatwianiu spraw;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • Praca w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia to osoba, która jest odpowiedzialna za dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień surowców i opakowań, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, indeksowanie bazy surowcowej, zarządzanie normatywem ...
Specjalista ds. Zaopatrzenia Praca Specjalista ds. Zaopatrzenia

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (129)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (847)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1757)
Radom (71)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (20)