Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. zaopatrzenia
Armet Bis Sp. z o.o.
Jeleńska Huta
40 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleńska Huta

Wymagamy:
  • 3 lata doświadczenia pracy w dziale zakupów, a także w obszarach logistyki i magazynowania,
  • wiedzy z zakresu dostawców materiałów bezpośrednich i niebezpośrednich z branży meblarskiej,
  • rozumienia potrzeb firmy produkcyjnej,
  • język angielski – poziom podstawowy,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość programu ERP,
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność myślenia analitycznego i planowania,
  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji i myślenia strategicznego,
  • talent organizatorski,
  • umiejętność myślenia technicznego. umiejętność kierowania wieloma projektami i pracy pod presją czasu,
  • zdolność rozumienia procesów technologicznych.
Obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Zaopatrzenia:
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego procesu zaopatrzenia,
  • generowanie i wysyłanie zamówień z systemu ERP,
  • planowanie i budżetowanie zakupów,
  • planowanie harmonogramu dostaw,
  • monitorowanie realizowanych zamówień,
  • proponowanie nowych rozwiązań materiałowych lub zamienników,
  • zapewnienie optymalnych cen zakupu,
  • negocjowanie warunków handlowych oraz warunków dostaw, finalizowanie ustaleń umową,
  • ocena i weryfikacja potencjalnych dostawców,
  • zgłaszanie reklamacji Dostawcom – negocjacje,
  • zgłaszanie Dostawcom niskiej jakości dostarczanych zamówień,
  • ewidencjonowanie zgłoszeń reklamacyjnych,
  • udział w targach branżowych
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie w okresie wdrożeniowym
  • pyszna kawa
  • nagrody jubileuszowe
  • dofinansowania do kart sportowych, ubezpieczenia grupowego, okularów korekcyjnych
  • firma jest usytuowana w aglomeracji wiejskiej, z dala od korków i zgiełku
  • prestiżowe projekty