Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zarządzania Kontraktami Globalnymi

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

61 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/U/MM/08/2018

W związku z tworzeniem nowego zespołu szukamy osób których zadaniem będzie świadczenie usług zarządzania kontraktami (international contracts management) dla krajów wchodzących w skład Grupy ING.

Forma zatrudnienia: umowa na czas określony.

Twoje zadania:
  • Zarządzanie globalnymi kontraktami, w tym: monitorowanie współpracy z dostawcami, tworzenie raportów i analiz na potrzeby klientów wewnętrznych, opracowywanie działań poprawiających jakość świadczonych przez dostawców usług;
  • Zarządzanie bieżącą współpracą z klientami wewnętrznymi;
  • Pozyskiwanie danych związanych w wykonaniem kontraktu;
  • Konstruktywne rozwiązanie problemów;
  • Proponowanie usprawnień i optymalizacji;
  • Dbanie o budowanie wizerunku jednostki poprzez dynamiczne, wykraczające poza utarte standardy działania.
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Wykształcenie wyższe;
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze zakupów lub pokrewnym;
  • Doświadczenie w pracy w otoczeniu międzynarodowym;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność przygotowywania zestawień finansowych i analiz z wykorzystaniem pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej, pod presją czasu;
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientami wewnętrznymi, budowania mocnych, długofalowych partnerskich relacji opartych na zaufaniu i wsparciu;
  • Innowacji, otwartości i pasji w działaniu.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych

Specjalista do spraw kontaktów międzynarodowych zajmuje się koordynacją i nadzorem operacji przeprowadzanych z udziałem klientów dysponujących kapitałem zagranicznym. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za całokształt procesów związanych z obsługą klientów zagranicznych, przy jednoczesnym analizowaniu otoczenia rynkowego w poszukiwaniu potencjalnych klientów międzynarodowych firmy. ...
Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych Praca Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (668)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (170)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1902)
Radom (63)
Płock (59)
Opolskie:
Opole (168)
Nysa (69)