Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. zarządzania produktem (II)

PKP ENERGETYKA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5265 dni temu

Ogłoszenie numer: 83727, z dnia 2009-12-17

PKP ENERGETYKA S.A. Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym energię elektryczną i jednym z jej większych krajowych odbiorców . Posiadamy sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju. Dzięki temu skutecznie uzupełniamy ofertę innych spółek dostarczających energię elektryczną. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest dostarczanie energii również dla kolei, a w szczególności na potrzeby trakcji elektrycznej. Oprócz energii elektrycznej świadczymy również usługi elektroenergetyczne w bardzo szerokim zakresie na terenie całego kraju. Rozwiązujemy każdy problem klienta, związany z dystrybucją energii elektrycznej; zasilaniem obiektów przemysłowych, gospodarczych i mieszkaniowych oraz obsługą, naprawą i dopuszczaniem do eksploatacji tych obiektów. Poszukujemy pracownika o specjalności

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza sytuacji rynkowej, otoczenia konkurencyjnego, zachowań konsumenta
  • Tworzenie produktu i budowanie oferty dla klientów
  • Badanie satysfakcji i potrzeb klientów
  • Tworzenie rocznych planów marketingowych i ich weryfikacja
  • Opracowania planów operacyjnych aktywności marketingowej (kampanii, akcji marketingowych)
  • Optymalne dobranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych dla poszczególnych produktów/ofert
  • Reprezentowanie firmy na rynku - utrzymywanie i rozwój relacji w branży energetycznej

Wymagania

  • Absolwent lub ostatni rok studiów, kierunek: ekonomiczny, zarządzanie i marketing, techniczny
  • Staż/praktyka przy zarządzaniu produktem
  • Znajomość rynku energetycznego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność analizy danych
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dużej firmie, w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość osobistego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania wyników