Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Dynamics AX/Dynamics 365 for Operations

X-KOM Sp. z o.o.

Częstochowa

100 dni temu

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Dynamics 365 for Operations w dziale R&D
  • Wdrażanie i konfigurowanie Dynamics 365 for Operations w x-kom i spółkach powiązanych
  • Analiza wymagań biznesowych oraz współpraca z analitykami biznesowymi i architektami przy projektowaniu i rozwoju Dynamics 365 for Operations
  • Współpraca z DevOPS przy tworzeniu środowisk testowych, wdrażaniu i testowaniu zmian oraz ich automatyzacji
  • Przekazywanie wiedzy innym członkom zespołu w zakresie tworzonego rozwiązania oraz platformy Dynamics 365 for Operations
Wymagania:
  • Około 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dużych wdrożeniach Dynamics AX 2012 lub Dynamics 365 for Operations.
  • Dobra znajomość Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Operations w obszarach Retail oraz Omni-Channel
  • Umiejętność optymalizowania oraz dostosowania procesów biznesowych do możliwości Dynamics 365 for Operations
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe Informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Operations w obszarach Finanse/Księgowość/Rozliczenia, Logistyka, WMS
  • Dobra znajomość LCS
  • Znajomość Microsoft Azure
  • Znajomość X++, C#/.NET
  • Znajomość Microsoft SQL Server, T-SQL
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) zajmuje się dostarczaniem oprogramowania, a więc opracowywaniem, dostosowywaniem, rozwojem i wdrażaniem do użytku oprogramowania Microsoft dla firm. MS Dynamics AX jest systemem klasy ERP wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez efektywne planowanie i sprawowanie kontroli nad zasobami przedsiębiorstwa. Wspomaga on wiele szczebli zarządzania firmą (jak np. finanse, handel, ...
Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Praca Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (595)
Wałbrzych (39)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (34)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1700)
Radom (64)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (19)