Specjalista Energetyk

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza

788 dni temu

Specjalista Energetyk
Dąbrowa Górnicza
Specjalista Energetyk
Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 1071124

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty energetyka w dziale utrzymania ruchu.

Rekrutacja związana jest z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz budową struktur działu utrzymania ruchu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie remontów i przeglądów instalacji energetycznych w zakładzie, diagnostykę i usprawnianie układu energetycznego, gospodarkę mediami i redukcję zużycia mediów, a także nadzorowanie prac firm podwykonawczych.

Idealny Kandydat/Kandydatka powinien posiadać wykształcenie techniczne kierunkowe, kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku, a także uprawnienia G1, G2, G3 oraz znajomość norm i przepisów prawnych w zakresie instalacji elektrycznych. Od Kandydatów oczekujemy także dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole. Warunkiem koniecznym jest także gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Nasz klient oferuje pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, udział w otwarciu nowego zakładu oraz tworzenie struktur działu utrzymania ruchu w nowoczesnym parku maszynowym. Dodatkowo nasz klient oferuje szereg benefitów takich jak m.in. dofinansowanie do posiłków czy szkolenia językowe.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Rekrutują z Praca.pl