Praca.pl Praca śląskie Katowice Specjalista ds. Funduszy UE Katowice
Specjalista - Koordynator projektów europejskich

Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
Katowice
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
985 dni temu

Ogłoszenie numer: 5284172, z dnia 2021-08-13

Jesteśmy jednym z 32 instytutów, tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz - trzecią największą sieć badawczą w Europie. Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję. Nasze główne obszary działania to informatyka stosowana, informatyka techniczna oraz technologia informacyjna.

To ludzie tworzą firmę, dlatego dążymy do tego, by budować zespół ludzi identyfikujących się  z wizją i misją Łukasiewicz – EMAG, dobrze znających się na swojej specjalności i zaangażowanych w pracę.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem wniosków o dofinansowanie,
  • nadzór nad terminami realizacji zadań projektowych i monitoring wskaźników,
  • nadzór nad wydatkowaniem środków finansowych w projekcie,
  • przygotowywanie danych do wniosków o płatność w części finansowej i merytorycznej,
  • bieżący monitoring i kontrola projektu w zakresie zgodności z wytycznymi,
  • koordynację prac członków Zespołu Projektowego,
  • komunikację z uczestnikami projektu, wykonawcami i Partnerami projektu,
  • koordynację wymiany międzynarodowej naukowców w ramach programów mobilnościowych (mi.in. NAWA),
  • koordynację projektów krajowych i zagranicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów i specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych,
  • znajomość programów zwiększających mobilność międzynarodową naukowców,
  • doświadczenie w tworzeniu wzorców dokumentacji, dokumentacji technicznej, list kontrolnych
  • rozwinięte umiejętności komunikacji oraz pracy zespołowej,
  • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • pracę w instytucie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • udział w szkoleniach,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • prywatną opiekę medyczną PZU,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • stabilność zatrudnienia