Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista - matematyk

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
Katowice
specjalista mid / senior
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
praca hybrydowa
293 dni temu

Ogłoszenie numer: 8271384, z dnia 2023-06-09

Jesteśmy jednym z 22 instytutów, tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz – trzecią największą sieć badawczą w Europie. Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję. Nasze główne obszary działania to informatyka stosowana, informatyka techniczna oraz technologia informacyjna.

To ludzie tworzą firmę, dlatego dążymy do tego, by budować zespół ludzi identyfikujących się  z wizją i misją Łukasiewicz – EMAG, dobrze znających się na swojej specjalności i zaangażowanych w pracę.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • opracowywanie metodyk nauczania,
  • przygotowywanie bazowych zestawów zadań na różnym poziomie i w różnym zakresie wymagań,
  • opracowywanie schematów interakcji z użytkownikami,
  • definiowanie wymagań i przygotowywanie platformy do wsparcia nauczania kluczowych zagadnień z obszaru matematyki,
  • opracowywanie wniosków na realizację projektów badawczo-rozwojowych,
  • realizację projektów badawczo-rozwojowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w nauczaniu matematyki w szkołach podstawowych, średnich i/lub prowadzeniu wykładów i ćwiczeń z matematyki,
  • doświadczenie w realizacji projektów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej i opracowań naukowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • posiadanie stopnia lub tytułu naukowego,
  • udokumentowany dorobek naukowy i publikacyjny.

Oferujemy

  • pracę w instytucie badawczym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy - praca w trybie zadaniowym, hybrydowym lub stacjonarna,
  • udział w szkoleniach – m.in. darmowe kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki) dla wszystkich pracowników,
  • bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do „zielonej szkoły”,
  • stabilność zatrudnienia – średni staż pracy naszych pracowników to 8 lat,
  • prywatną opiekę medyczną PZU,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.