Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista technolog ds. badań właściwości węgla i koksu

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Częstochowa

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385113, z dnia 2019-04-15

zatrudni na stanowisku

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • tworzenie zestawień, projektowanie baz danych, obliczanie zapasów,
  • analizowanie parametrów jakościowych węgla,
  • planowanie i kontrola przebiegu procesu technologicznego,
  • nadzór nad prawidłowością doboru i stosowania mieszanek węglowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne,
  • umiejętności analityczne – planowanie prognozowanie procesów,
  • doświadczenie w zakresie analizy danych,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (Solver) i inne programy obliczeniowe,
  • sumienność i systematyczność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie lub znajomość branży koksowniczej będzie mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt w sprawie rekrutacji w godz. 7-15: tel. 34 3890730, 34 3890731,

kom. 662 137 733, 785 295 520

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

www.koksownianowa.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o..