Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWY

Finanse i Ubezpieczenia
Katowice
praca stacjonarna
5912 dni temu

Ogłoszenie numer: 43160, z dnia 2008-04-10

Firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie ubezpieczeń na życie, funduszy emerytalnych, funduszy inwestycyjnych oraz produktów bankowych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: SUF-03/08

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i bankowych.

Wymagania

    • wykształcenie min. średnie • komunikatywność • rzetelność • samodzielność • przedsiębiorczość • kreatywność • wysoki poziom etyki zawodowej • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

    • przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywanej pracy • profesjonalną pomoc w okresie wdrażania do pracy • zaawansowany system szkoleniowy • ścieżkę rozwoju i kariery w firmie • pracę w renomowanej, znanej na rynku i godnej zaufania firmie • bardzo atrakcyjne warunki wynagradzania